Vegbeskrivelse

Adresse

Hasbergs vei 66

3616 Buskerud

Onepark ikon

Skauløkka parkeringshus ligger på Vestsiden i Kongsberg. Rett i nærheten av bl.a. Høgskolen i Buskerud og Vestfold.

Her er det installert Autopay - automatisk lesing av registreringsnummer for en mest mulig sømløs parkering. Ta den tiden du trenger uten å måtte tenke på når parkeringen utløper. Kameraer leser registreringsnummeret ditt ved ankomst og utkjøring, og parkeringen avsluttes automatisk.

Maks høyde i parkeringshuset: 2,10 m.

Vi har ulike betalingsløsninger

  1. De fleste anlegg tilbyr betaling med kort på automat før avreise – her må du skrive inn reg.nr. på kjøretøyet ditt. Trykk "Betal og husk meg" så slipper du å benytte automaten ved neste besøk. Der det ikke finnes automat kan man benytte en av følgende betalingsmåter:
  2. Betale på nett innen 48 timer ved å klikke her.
  3. Automatisk trekk på kredittkort. Registrer deg her.
  4. Faktura i posten, fakturagebyr kommer i tillegg
  5. EasyPark, serviceavgift til EasyPark kommer i tillegg

Utenlandske kjøretøy:
For kjøretøy med registreringsnummer fra land utenfor Skandinavia gis det ikke anledning til å få tilsendt faktura. Disse kjøretøyene må benytte seg av en av de andre betalingsalternativene.

Ikke betalt parkering vil føre til innkreving av avgift.

Priser

Mot avgift alle dager kl. 00-24.

  • Mot avgift alle dager kl. 00-24

    • Pr. påbegynte 30 minutter 11 kr
    • Makspris pr. sammenhengende parkering innenfor 24 timer 130 kr
    • Minstetakst 22 kr

    Betalingsløsning

    Autopay Kort Mobil

Skauløkka Krona P-hus Kongsberg parkeringsavtale

kr 1 700,00 pr. mnd.

kr 1 360,00 eks. mva.
Skauløkka Krona P-hus Kongsberg parkeringsavtale. Avtalen løper frem til sagt opp med en hel kalendermåneds varsel. Pris er inkl. mva.
Velg dato:

Vi tilbyr parkeringsabonnement med studentrabatt i Skauløkka P-hus. Bestillingslink mottas ved å sende kopi av studiebevis til leieplass@onepark.no

Behandlingstid er 1-2 virkedager.